Porozumienia 2016

17.  ZO PZW WAŁBRZYCH

18.  ZO PZW WROCŁAW1

19.  ZO PZW ZIELONA GÓRA

20. LAND BRANDENBURGIA (NIEMCY)

21. LAND MECKLENBURGIA - VORPOMMERN (NIEMCY)

22. WĘGIERSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI

23. GOSPODARSTWO RYBACKIE W MIĘDZYRZECZU

UWAGA!

1.      W Okręgach PZW: Bielsko-Biała, Elbląg, Katowice, Łódź, Piotrków Trybunalski, Kalisz, Szczecin, Wrocław - obowiązuje dopłata do okręgowej składki członkowskiej wniesionej w Okręgu PZW w Jeleniej Górze, w wysokości 50% składki członkowskiej okręgowej danego Okręgu. Obowiązuje posiadanie składek członkowskich i okręgowych Okręgu PZW w Jeleniej Górze na 2016 rok.

2.      Osoby chcące wędkować na wodach Okręgu PZW Białystok i Częstochowa zobowiązane są do pobrania ZEZWOLENIA w biurze Zarządu Okręgu w Jeleniej Górze.

3.  Osoby, które dokonały opłaty członkowskiej i okręgowej w Kołach Okręgu PZW w Jeleniej Górze na 2016 rok, mają prawo do połowu ryb na ogólnodostępnych wodach nizinnych i górskich oraz ze środków pływających w/w Okręgów (za wyjątkiem Okręgów, gdzie dokonuje się dopłaty 50% okręgowej składki członkowskiej).

4.      Na wodach Gospodarstwa Rybackiego, Spółka z o.o. w Międzyrzeczu wędkowanie dozwolone na podstawie zezwolenia, które można otrzymać bezpłatnie u skarbnika Zarządu Koła. Wymagane opłacenie składki członkowskiej i okręgowej składki członkowskiej na 2016 r. w Kołach PZW naszego Okręgu.