Komunikat z posiedzenia Zarządu Okręgu z dnia 22.04.2013 r.

W dniu 22.04.2013 r. odbyło się w Biurze ZO pod przewodnictwem prezesa ZO kol. Antoniego Lewkowicza nadzwyczajne posiedzenie Zarządu Okręgu. Posiedzenie zostało zwołane celem podjęcia uchwały w sprawie zakupu nieruchomości nad zbiornikiem Wojanów. W posiedzeniu jako goście zaproszeni uczestniczyli: przewodniczący OKR kol. Jan Kaziemko oraz dyrektor biura ZO.

Zarząd Okręgu podjął uchwały w sprawie:
- wyrażenia zgody na zakup od Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. z  siedzibą w Choruli nieruchomości gruntowych o powierzchni ponad 12 ha, położonych w Wojanowie, graniczących ze zbiornikiem Wojanów,
- rezygnacji z przystąpienia do ogłoszonego przez Wójta Gminy Bolesławiec przetargu w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowych w  Krępnicy,
- wprowadzenia zakazu amatorskiego połowu ryb wędką na zbiorniku przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze (w zezwoleniu nr 1326) w dniach 26 i 27.04.2013 r. Zakaz nie dotyczy zawodników biorących udział w zawodach w dniu 27.04.2013 r.

Ponadto w sprawach różnych zostały przedstawione:
- zagadnienia dotycząca organizacji obozu młodzieżowego, w tym spotkania organizowanego z przedstawicielami zarządów kół odpowiedzialnych za działalność młodzieżową,
- problemy dotyczące wzajemnych relacji między członkami zarządu koła.

Rzecznik Prasowy Zarządu Okręgu
Józef Goszczyck