Komunikat z posiedzenia Zarządu Okręgu z dnia 12.05.2013 r.

W związku z małym zainteresowaniem spotkaniem sportowym z kapitanami sportowymi, przedstawicielami zarządów kół zajmującymi się sportem - 18 maja w Jeleniej Górze-Cieplicach - spotkanie sportowe zostało odwołane.

Komunikat z posiedzenia Zarządu Okręgu z dnia 12.05.2013 r.

W dniu 12.05.2013 r. odbyło się w sali konferencyjnej ośrodka „Złoty Potok” pod przewodnictwem prezesa ZO kol. Antoniego Lewkowicza ostatnie w tej kadencji posiedzenie Zarządu Okręgu. Jedna z  podjętych uchwał dotyczyła zwołania X Okręgowego Zjazdu Delegatów Kół PZW. Tekst uchwały poniżej.

W posiedzeniu, jako goście zaproszeni uczestniczyli: przewodniczący OKR kol. Jan Kaziemko, oraz dyrektor biura ZO kol. Józef Goszczycki. Ponadto w posiedzeniu uczestniczyli zaproszeni Koledzy, którzy zakończyli pełnienie funkcji prezesa zarządu koła.

Przed rozpoczęciem realizacji porządku obrad prezes ZO kol. A.Lewkowicz podziękował członkom Zarządu Okręgu za pracę w  mijającej kadencji, jednocześnie przekazał podziekowanie dla przewodniczącej Okręgowego Sądu Koleżeńskiego kol. Grażyny Bogackiej i  przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej kol. Janowi Kaziemko.

Zarząd Okręgu podjął uchwały w sprawie:
- zatwierdzenia uchwał podjętych przez prezydium ZO,
- przygotowania i organizacji X Okręgowego Zjazdu Delegatów Kół PZW. Uchwała zatwierdziła „Plan zadań” oraz „Preliminarzm” związany z  organizacją Zjazdu,
- udzielenie pełnomocnictwa,
- ustalenia ilości zastępców na XXX Krajowy Zjazd Delegatów PZW – ustalono, że Zjazd wybierze 2 zastępców,
- przyjęcia „Sprawozdanie z działalności Zarządu Okręgu za lata 2009-2012” wprowadzając stosowne uzupełnienia,
- skierowania do X Okręgowego Zjazdu Delegatów Kół PZW wniosku o podjęcie uchwały, która zostanie skierowana do XXX KZD PZW o nadanie tytułu kol. Kazimierza Skibińskiego (członek Koła PZW Jelenia Góra „Miasto”),
- zatwierdzenia delegatów wybranych na sprawozdawczo-wyborczych Walnych Zgromadzeniach Członków Kół na X Okręgowy Zjazd Delegatów Kół PZW i nadania numeru poszczególnym mandatom,
- zatwierdzenia wykazu producentów materiału zarybieniowego na potrzeby zarybienia wód okręgu,
- zwołania X Okręgowego Zjazdu Delegatów Kół PZW Okręgu:

UCHWAŁA Nr 156
Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Jeleniej Górze
z dnia 12 maja 2013 r.
W sprawie zwołania X Okręgowy Zjazd Delegatów Kół PZW

Realizując zadania i terminy prac przygotowawczych do XXX KZD PZW, na podstawie § 41 ust.1 Statutu PZW uchwala się, co następuje:
1. Zwołuje się na dzień 22.06.2013 r. (sobota) X Okręgowy Zjazd Delegatów Kół PZW Okręgu.
2. Zjazd przeprowadzić w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Lwówek Śląski, ul. Wojska Polskiego 25 A w Lwówku Śląskim.
3. Ustala się I termin rozpoczęcie Zjazdu na godz.9.00, natomiast II termin na godz.9.30.
4. Przyjmuje się projekt porządku obrad Zjazdu. Projekt stanowi załącznik do uchwały.
5. Ustala się, że dla potrzeb dokumentacyjnych przebieg Zjazdu będzie rejestrowany kamerą wideo.
6. Postanawia się zaprosić na Zjazd:
     - członków ustępujących władz i organów Okręgu, którzy nie zostali wybrani na delegatów,
     - prezesa Zarządu GR Sp. z o.o. w Międzyrzeczu,
     - przedstawicieli Okręgu PZW we Wrocławiu.
7. Ustala się, że obsługa prawna Zjazdu zostanie zlecona mgr Tomaszowi Sasin.
8. Wykonanie uchwały powierza się prezesowi i sekretarzowi ZO oraz dyrektorowi biura ZO.
9. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Sekretarz
Zarządu Okręgu